News

Cafe vacature | Floor manager (24 uur per week)

Thu 9 Jan

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden en disciplines. We bestaan uit een klein, jong, gepassioneerd en hecht team dat ons verhaal vertelt met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen. Sinds de opening, vijf jaar geleden, is ons eetcafé 6 dagen per week geopend. We hebben zowel binnen als buiten ruim plek voor onze bezoekers. Daarnaast ontvangen we regelmatig grote groepen voor bijvoorbeeld bedrijfs-events.

Floor manager eetcafé (part-time)

We zoeken een part-time floor manager voor in ons eetcafé die veel passie voor en kennis van het vak heeft. Je werkt nauw samen met twee andere floor managers en samen zijn jullie verantwoordelijk voor de dagelijkse taken binnen het eetcafé en de aansturing van het team. Je bent service georiënteerd, maakt de juiste beslissingen en besteedt aandacht aan kwaliteit en details. Je kunt je passie, enthousiasme en flair met de juiste toon overbrengen op je team, om zo een optimale samenwerking te realiseren. Daarnaast is het essentieel dat je goed kunt anticiperen op drukke situaties waarbij je het team op de juiste manier kan aansturen en je zorgt dat de juiste zaken aanwezig zijn.


Je bent verantwoordelijk voor de bijbehorende dagelijkse gang van zaken tijdens jouw dienst en de (financiele) afronding hiervan. Soms werk je alleen en soms stuur je een team met meerdere collega’s aan. Het gaat hierbij om open- en sluitdiensten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor een deel van de bestellingen, overzicht houden op de voorraad, contact met leveranciers, afval management en het oplossen van operationele problemen.

Ben jij een hard werkende floor manager met de nodige ervaring en passie? Stuur dan een motivatie met je CV naar eva@radionamsterdam.nl.

Wat wij graag zien:

· Aantoonbare horeca-ervaring;

· Sociale hygiene;

· Passie voor het vak;

· Een flinke dosis creativiteit;

· Aansturen van het personeel;

· Klantgerichtheid.

Overige functie-vereisten:

· Stressbestendig, representatief en oog voor detail;

· Gastvrij, commercieel- en servicegericht;

· Flexibel (qua denkvermogen en wisselende werktijden);

· ‘Hands on’ mentaliteit;

· Oplossingsgericht en prioriteiten stellen.

Wij bieden de volgende arbeidsvoorwaarden:

· Marktconform salaris gebaseerd op werkervaring en opleiding;

· Deeltijd dienstverband van 24 uur;

· Vakantiedagen conform Horeca CAO;

· Aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden.

Terug naar het vacature overzicht.

< UNMUTE hosts new parties in RADION Amsterdam WORDS with Dollkraut >