News

Vacature | Productiemedewerker

Wed 17 Jul

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden en disciplines. We bestaan uit een klein, jong, gepassioneerd en hecht team dat ons verhaal vertelt met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen. Sinds de opening, vijf jaar geleden, is ons eetcafé 7 dagen per week geopend. We hebben zowel binnen als buiten ruim plek voor onze bezoekers. Daarnaast ontvangen we regelmatig grote groepen voor bijvoorbeeld bedrijfs-events en bruiloften.

Productiemedewerker

Als productiemedewerker ben je (mede)verantwoordelijk voor de werkzaamheden voorafgaand, tijdens en na een evenement en ondersteun je het technisch en facilitair beheer. Je onderhoudt hierbij het contact met externe partijen en leveranciers. We zoeken iemand met spierballen, iemand die goed overzicht kan houden en iemand met een groot verantwoordelijksheidsgevoel. Verder vinden we het belangrijk dat je tegen stress kunt en niet bang bent hard te werken. Verder hebben we naast de werkzaamheden behorende bij events, ook onderhoudswerkzaamheden aan bijvoorbeeld het gebouw en de inboedel van RADION.

Ben jij een hard werkende duizendpoot met de nodige ervaring en passie? Stuur dan een motivatie met je CV naar eva@radionamsterdam.nl of werkenbij@radionamsterdam.nl.

Wat wij graag zien:

· Kennis van facilitair en technisch beheer;

· Passie voor het vak;

· Sociale vaardigheden.

Overige functie-vereisten:

· Stressbestendig, representatief en fysiek sterk;

· Flexibel (qua denkvermogen en wisselende werktijden);

· ‘Hands on’ mentaliteit;

· Verantwoordelijkheidsgevoel;

· Creatief, oplossingsgericht en prioriteiten stellen.

Wij bieden de volgende arbeidsvoorwaarden:

· Conform salaris gebaseerd op Horeca CAO;

· Parttime dienstverband, aantal uren in overleg;

· Vakantiedagen conform Horeca CAO;

· Aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden.


Terug naar het vacature overzicht.

< CLUB Resident advisor is coming for their annual sleepover >