News

VACATURE | RESTAURANT MANAGER [IN DUTCH]

Tue 27 Mar

Over RADION 

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden & disciplines. Een jaar geleden heeft RADION een nieuwe start gemaakt op het gebied van management maar ook qua identiteit & filosofie. We bestaan uit een klein, gepassioneerd & hecht team dat ons verhaal vertelt met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen. 


Restaurant manager

We zoeken een restaurant manager die ontzettend veel passie voor het vak heeft & met een behoorlijk portie verandering kan omgaan. Je bent service georiënteerd, maakt de juiste beslissingen & besteedt aandacht aan kwaliteit & details. Je kunt je passie, enthousiasme & flair goed overbrengen op je team met de juiste toon, om zo een optimale samenwerking op te zetten tussen het keukenteam & het team aan de voorkant om de beste resultaten te behalen. Daarnaast is het essentieel dat je goed op problemen kunt anticiperen & deze kunt herkennen in een vroeg stadium. 

Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse orde, structuur & bepaalt samen het MT welke richting we opgaan. Hiervoor moet je dus creatief zijn, eigen inbreng hebben, initiatief tonen & vakkundig zijn. Tevens ben je verantwoordelijk voor de afdelingsbegroting & financiële resultaten. 

Sinds de opening, drie jaar geleden, is ons eetcafé is 7 dagen per de week geopend. We ontvangen regel- matig grotere groepen voor bijvoorbeeld bedrijfs-events. Ben jij de hard werkende restaurant manager met eerlijke, innovative & creatieve ideeën die grenzen durft te verleggen & binnen RADION zijn of haar verhaal wil vertellen? Stuur dan een korte motivatie met je CV naar eva@radionamsterdam.nl


Wat wij graag zien:

 • Ruime aantoonbare horeca-ervaring in een leidinggevende functie
 • Sociale hygiëne
 • Passie voor het vak
 • Een flinke dosis creativiteit
 • Krijgt nieuwe energie van veranderingen
 • Heel veel zin om met jonge, energieke ondernemers deze uitdaging aan te gaan 

Overige functie-vereisten:

 • Stressbestendig, representatief & oog voor detail
 • Gastvrij, commercieel- & servicegericht
 • Flexibel (qua denkvermogen & wisselende werktijden)
 • Hands on mentaliteit
 • Oplossingsgericht & prioriteiten stellen
 • Zelfstandig & een team player 

Wij bieden de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Marktconform salaris gebaseerd op werkervaring & opleiding
 • Voltijd dienstverband van 40 uur
 • 25 vakantiedagen
 • Aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden 


RADION Amsterdam | Louwesweg 1 | 1066 EA Amsterdam | +31 20 452 47 09 | info@radionamsterdam.nl 

< RESIDENT'S PICKS | PERDU PRESENTS BUFIMAN & AFROBOT CONVERSATIONS | HET SYNDICAAT 百 >