News

Club vacature | Runners

Thu 1 Nov

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden & disciplines. Een jaar geleden heeft RADION een nieuwe start gemaakt op het gebied van management maar ook qua identiteit & filosofie. We bestaan uit een klein, gepassioneerd & hecht team die ons verhaal vertellen met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw- West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen.

Over de functie

RADION zoekt stressbestendige nachtvlinders met horeca ervaring. Als runner ben je een belangrijk onderdeel van het barteam. Je kan hard werken en ziet het als jouw missie om samen met het team producties van RADION om te toveren in parels van evenementen. Je vult drankvoorraden aan, zorgt ervoor dat er genoeg glazen zijn achter de bar en zorgt dat je collega's bezoekers snel kunnen helpen. Werken doe je liever samen dan alleen en je bent zowel in tijd als lichamelijk flexibel.

Wat vragen we?

 • Iemand die graag in de horeca werkt;
 • Schoonhouden van de zaal;
 • Bijvullen van de bar(ren);
 • Kijkt niet op van een klein beetje fysiek werk;
 • Een flexibele en positieve instelling;
 • Iemand die sociaal, representatief en gastgericht is;
 • Iemand met een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
 • Iemand die het niet erg vindt om ’s nachts of met feestdagen te werken;
 • Iemand die liever samen dan alleen werkt.

Wat bieden we?

 • Een van de informeelste sferen met de gezelligste collega's die je maar kunt tegenkomen;
 • Spannende secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Een salaris volgens de Horeca CAO en is afhankelijk van leeftijd en werkervaring.

Ben jij onze nieuwste aanwinst? Stuur gerust een mail met een korte motivatie en je CV naar werkenbij@radionamsterdam.nl.


Terug naar het vacature overzicht.

< Cafe vacature | Zelfstandigwerkende kok SHLTR picks his vibe enhancing favorites >