News

Club vacature | Doorhost en tokensale

Thu 1 Nov

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden & disciplines. Een jaar geleden heeft RADION een nieuwe start gemaakt op het gebied van management maar ook qua identiteit & filosofie. We bestaan uit een klein, gepassioneerd & hecht team die ons verhaal vertellen met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw- West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen.

Over de functie

Als doorhost ben je het eerste fysieke contactpunt tussen de club en haar bezoekers. Je verwelkomt mensen met een warme glimlach en zorgt voor een goede entree. Je bent verantwoordelijk voor het scannen van tickets, verkoop van deurtickets en de gastenlijst. Daarnaast neem je ook de verantwoordelijkheid voor de tokensale op je.

Wat vragen we?

  • Een positieve energie, in de vorm van een onweerstaanbare glimlach.
  • Iemand die sociaal, representatief en gastgericht is;
  • Iemand met een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Iemand die het niet erg vindt om ’s nachts of met feestdagen te werken;

Wat bieden we?

  • Een van de informeelste sferen met de gezelligste collega's die je maar kunt tegenkomen;
  • Spannende secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • Een salaris volgens de Horeca CAO en is afhankelijk van leeftijd en werkervaring.

Ben jij onze nieuwste aanwinst? Stuur gerust een mail met een korte motivatie en je CV naar werkenbij@radionamsterdam.nl.

Terug naar het vacature overzicht.

< Club vacature | Runners Club vacature | Barpersoneel >