News

Club vacature | Barpersoneel

Thu 1 Nov

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden & disciplines. Een jaar geleden heeft RADION een nieuwe start gemaakt op het gebied van management maar ook qua identiteit & filosofie. We bestaan uit een klein, gepassioneerd & hecht team die ons verhaal vertellen met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw- West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen.

Over de functie

RADION zoekt per direct barpersoneel voor de club. Als clubmedewerker ben je het gezicht van de club en zorg je ervoor dat onze bezoekers een leuke en relaxte tijd hebben bij RADION. Je bent verantwoordelijk voor het snel en vriendelijk helpen van onze gasten en voor het schoonhouden en opruimen van de zaak.

Wat vragen we?

  • Iemand die graag in de horeca werkt;

  • Een flexibele en positieve instelling;

  • Iemand die sociaal, representatief en gastgericht is;

  • Iemand met een groot verantwoordelijkheidsgevoel;

  • Iemand die het niet erg vindt om ’s nachts of met feestdagen te werken;

  • Iemand die liever samen dan alleen werkt.

Wat bieden we?

  • Een van de informeelste sferen met de gezelligste collega's die je maar kunt tegenkomen;
  • Spannende secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • Een salaris volgens de Horeca CAO en is afhankelijk van leeftijd en werkervaring.

Ben jij onze nieuwste aanwinst? Stuur gerust een mail met een korte motivatie en je CV naar werkenbij@radionamsterdam.nl.


Terug naar het vacature overzicht.

< Club vacature | Doorhost en tokensale Cafe vacature | Zelfstandigwerkende kok >