News

Cafe vacature | Chef kok

Thu 1 Nov

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden & disciplines. Een jaar geleden heeft RADION een nieuwe start gemaakt op het gebied van management maar ook qua identiteit & filosofie. We bestaan uit een klein, gepassioneerd & hecht team die ons verhaal vertellen met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw- West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen.

Over de functie

Wij zijn op zoek naar een zelfstandige kok met een hoge maat van expertise die leiding kan geven aan een team van 2 a 3 personen en mee wil denken met een jonge organisatie. Onze chef-kok is verantwoordelijk voor het samenstellen van de menukaart, het waarborgen van de kwaliteit en continuïteit van het eten, het begeleiden en inwerken van (nieuwe) teamleden, de inkoop met het oog op marges en de algehele communicatie binnen vanuit de keuken. Ook houd je toezicht op het naleven van de voorschriften op het gebied van veiligheid, milieu, hygiene en HACCP.

Van onze chef-kok wordt verwacht dat deze mee kan denken over het eventuele aanbod van de catering en meedenkt over de productie en de logistiek omtrent het klaarmaken en serveren van het eten.

Wat vragen we?

• Een flexibele en positieve instelling;
• Een teamleider;
• Kwaliteit- en gastgericht;
• Motiverend en inspirerend;
• Stressbestendig;
• Relevante werkervaring;
• Een leermeester diploma is een pre;
• Volledige kennis van voedsel- en werkveiligheid en HACCP;
• Creatief en kennis van de huidige trends op het gebied van eten;
• Ervaring een soortgelijke organisatie is een pre;
• Een passie voor koken.

Wat bieden we?

  • Een van de informeelste sferen met de gezelligste collega's die je maar kunt tegenkomen;
  • Spannende secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • Een salaris volgens de Horeca CAO en is afhankelijk van leeftijd en werkervaring.

Ben jij onze nieuwste aanwinst? Stuur gerust een mail met een korte motivatie en je CV naar werkenbij@radionamsterdam.nl.


Terug naar het vacature overzicht.


< Cafe vacature | Bediening Club vacature | Runners >