News

Cafe vacature | Floor manager

Thu 1 Nov

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden en disciplines. We bestaan uit een klein, jong, gepassioneerd en hecht team dat ons verhaal vertelt met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen. Sinds de opening, vijf jaar geleden, is ons eetcafé 7 dagen per week geopend. We hebben zowel binnen als buiten ruim plek voor onze bezoekers. Daarnaast ontvangen we regelmatig grote groepen voor bijvoorbeeld bedrijfs-events.

Floor manager eetcafé

We zoeken een floor manager voor in ons eetcafé die veel passie voor en kennis van het vak heeft. Je bent service georiënteerd, maakt de juiste beslissingen en besteedt aandacht aan kwaliteit en details. Je kunt je passie, enthousiasme en flair met de juiste toon overbrengen op je team, om zo een optimale samenwerking te realiseren. Daarnaast is het essentieel dat je goed kunt anticiperen en plannen, zodat het juiste aantal mensen en de juiste zaken aanwezig zijn.

Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken tijdens jouw dienst. Soms werk je alleen en soms stuur je een team met meerdere collega’s aan. Het gaat hierbij om open- en sluitdiensten, het plaatsen van bestellingen, contact met leveranciers en het oplossen van operationele problemen.

Ben jij een hard werkende floor manager met de nodige ervaring en passie? Stuur dan een motivatie met je CV naar eva@radionamsterdam.nl of werkenbij@radionamsterdam.nl.

Wat wij graag zien:

· Aantoonbare horeca-ervaring;

· Sociale hygine;

· Passie voor het vak;

· Een flinke dosis creativiteit;

· Aansturen van het personeel;

· Klantgerichtheid.

Overige functie-vereisten:

· Stressbestendig, representatief en oog voor detail;

· Gastvrij, commercieel- en servicegericht;

· Flexibel (qua denkvermogen en wisselende werktijden);

· ‘Hands on’ mentaliteit;

· Oplossingsgericht en prioriteiten stellen.

Wij bieden de volgende arbeidsvoorwaarden:

· Marktconform salaris gebaseerd op werkervaring en opleiding;

· Voltijd dienstverband van 32-38 uur;

· Vakantiedagen conform Horeca CAO;

· Aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden.


Terug naar het vacature overzicht.

< CONVERSATIONS | BIRTH OF FREQUENCY Club vacature | Runners >