News

Cafe vacature | Bediening

Thu 1 Nov

Over RADION

RADION, gevestigd in het voormalige tandheelkundig centrum ACTA in Amsterdam Nieuw West, is een creatief podium dat ruimte biedt aan een breed spectrum van cultuur. Naast onze clubzalen, eetcafé en expositieruimte, stimuleert RADION het samenbrengen van verschillende achtergronden & disciplines. Een jaar geleden heeft RADION een nieuwe start gemaakt op het gebied van management maar ook qua identiteit & filosofie. We bestaan uit een klein, gepassioneerd & hecht team die ons verhaal vertellen met ruimte voor eigen inbreng. Kortom RADION is op zoek naar ambitieuze mensen die ons team komen versterken. Bovendien is Amsterdam Nieuw- West één van de snelst groeiende stadsdelen met weinig horeca gelegenheid waar veel kansen liggen.

Over de functie

Voor ons eetcafé zijn wij op zoek naar bedieners die ons komen versterken. Een ideale bijbaan voor naast je opleiding. Ben jij 17 jaar of ouder en tenminste drie avonden per week beschikbaar?

Bezigheden

 • Bedienen van cafébezoekers;
 • Serveren van eten en drank;
 • Andere barwerkzaamheden;
 • Schoonhouden van het cafe

Wat vragen we?

 • Klantgericht
 • Flexibel
 • Stressbestendig
 • Beheersing van Nederlandse taal is een pré

Wat bieden we?

 • Een van de informeelste sferen met de gezelligste collega's die je maar kunt tegenkomen;
 • Spannende secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Een salaris volgens de Horeca CAO en is afhankelijk van leeftijd en werkervaring.

Ben jij onze nieuwste aanwinst? Stuur gerust een mail met een korte motivatie en je CV naar werkenbij@radionamsterdam.nl.


Terug naar het vacature overzicht.

< Cafe vacature | Zelfstandige kok Club vacature | Barpersoneel >